Miejsko-gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Dnia 12 marca 2019r. w budynku remizy OSP Biała Niżna odbyły się miejsko-gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Kilkudziesięciu uczniów z terenu gminy i miasta Grybowa, podzielonych na trzy kategorie wiekowe odpowiadało pisemnie na pytania z zakresu wiedzy pożarniczej i ochrony przeciwpożarowej.

W eliminacjach wzięli udział uczniowie naszej szkoły: Krystian Kruczek, Piotr Kruczek i Jan Michalik. W I grupie wiekowej (uczniowie klas I - VI szkoły podstawowej) Jan Michalik z kl. VI zajął I miejsce i awansował do etapu powiatowego, który odbędzie się 4 kwietnia br. w Komendzie Miejskiej PSP w Nowym Sączu. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!