Szósty odcinek szkolnej telewizji Orbita TV

#Laboratoria Przyszłości

Zapraszamy do obejrzenia szóstego odcinka Orbita TV przygotowanego przez uczniów kl. VI.

Kisiel w klasie IV i VIII

#LaboratoriaPrzyszłości

Tym razem na zajęciach kształtujących kreatywność uczniowie klas 4 i 8 z wykorzystaniem sprzętu Laboratoria Przyszłości zrobili domowy kisiel z owocami.

Piąty odcinek szkolnej telewizji Orbita TV

#Laboratoria Przyszłości

Zapraszamy do obejrzenia piątego odcinka Orbita TV przygotowanego przez uczniów kl. VI.

Babeczki wielkanocne w kl. VIII

#LaboratoriaPrzyszłości

Sprzęt z Laboratoriów Przyszłości został ponownie wykorzystany na zajęciach kształtujących kreatywność w klasie VIII. Z okazji Świąt Wielkanocnych uczniowie upiekli babeczki.

Druk 3D w klasie VII

#Laboratoria Przyszłości

Uczniowie klasy VII na zajęciach kształtujących kreatywność wykorzystują drukarkę 3D zakupioną w ramach programu Laboratoria Przyszłości w celach edukacyjnych.

Odcinek specjalny szkolnej telewizji Orbita TV - Dzień Kobiet

#Laboratoria Przyszłości

Zapraszamy do obejrzenia odcinka specjalnego szkolnej telewizji Orbita TV. Chłopcy z klasy VI przygotowali specjalne życzenia dla Pań z okazji ich święta.

Trzeci odcinek szkolnej telewizji Orbita TV

#Laboratoria Przyszłości

Zapraszamy do obejrzenia trzeciego już odcinka szkolnej telewizji Orbita TV przygotowanego przez uczniów klasy VI.

Drugi odcinek szkolnej telewizji Orbita TV

#Laboratoria Przyszłości

Tuż przed feriami uczniowie klasy VI pracowali nad drugim odcinkiem szkolnej telewizji Orbita TV. Dziś, po doszlifowaniu go po dwutygodniowej przerwie w nauce, zapraszamy do oglądania.

Klasa VIII piecze jabłecznik

#Laboratoria Przyszłości

Na zajęciach kształtujących kreatywność uczniowie klasy 8 upiekli jabłecznik. Ciasto wyszło bardzo dobre i zostało zjedzone ze smakiem. Nie byłoby to możliwe bez sprzętu zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Pierwszy odcinek szkolnej telewizji Orbita TV

#Laboratoria Przyszłości

Uczniowie klasy VI na zajęciach kształtujących kreatywność przygotowali pierwszy odcinek szkolnych wiadomości "Orbita TV". Przedsięwzięcie udało się dzięki pomocom zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Zapraszamy do obejrzenia filmu,...