Archiwum 2017/2018

Opowiadanie Asi Wolskiej

Joanna Wolska - obecnie uczennica klasy IV - na zakończenie klasy III napisała ciekawe opowiadanie dla dzieci. Poniżej zamieszamy je w całości. Zachęcamy do czytania. (A.K.)

Opowiadanie Wiktorii Frączek

Wiktoria Frączek - uczennica klasy V napisała ciekawe opowiadanie o wyprawie w kosmos.

W tworzeniu własnych historii niebagatelne znaczenie ma znajomość różnorodnej literatury. Nie od dziś wiadomo, że aby samemu ciekawie pisać, trzeba wiele czytać.

Zachęcam do lektury. (A.K.)

Klasa I szuka pierwszych oznak jesieni

W pierwsze dni słonecznej jesieni pierwszoklasiści wybrali się na poszukiwanie jej śladów w najbliższej okolicy.

Wyjście na ognisko kl. VII i dzieci ze świetlicy

Piękne dni złotej polskiej jesieni zachęcają do wypoczynku i ruchu na świeżym powietrzu.

Spotkanie z leśnikiem

Dnia 14 listopada w klasie IV zajęcia z przyrody poprowadził leśniczy p. Michał Popiela z Nadleśnictwa w Nawojowej.

Zajęcia techniczne w klasie IV

O tym, jak bezpiecznie korzystać z dróg, mówią nam znaki drogowe. Klasa IV w ramach zajęć techniczych zapoznała się ze znakami ostrzegawczymi, zakazu, nakazu i informacyjnymi. Uczniowie wykonali postać, którą nazwali "Pan Stop". Ustawiona na biurku lub w innym widocznym miejscu w...

Skarpetkowe pacynki w klasie IV

Uczniowie klasy IV wykonali "sock puppets" czyli skarpetkowe pacynki, które zostały ich pomocnikami na lekcjach języka angielskiego. Dzieci nadały im imiona i wykorzystują je do prezentowania krótkich dilaogów w języku angielskim.

Kolorowe kanapeczki w klasie I

Uczniowie klasy I realizując treści z edukacji zdrowotnej przygotowali pod opieką wychowawczyni zdrowe i kolorowe kanapeczki, którymi częstowali innych uczniów i nauczycieli. Dziękujemy za pyszny poczęstunek!