Wyniki pierwszego etapu Gminnego Konkursu Czytelniczego

Protokół z przebiegu pierwszego etapu Gminnego Konkursu Czytelniczego pt. "Czytasz? - Jesteś Wielki"

We wtorek 24 stycznia 2017 r. we współpracy z Biblioteką Publiczną - filią w  Starej Wsi został przeprowadzony I etap XXV Gminnego Konkursu Czytelniczego "Czytasz? - Jesteś Wielki".

Uczestnicy pisali test dotyczący znajomości treści jednej z książek podanych w regulaminie. Młodsi uczniowie do wyboru mieli następujące utwory: A.A. Milne "Kubuś Puchatek" lub baśń E. Szelburg -Zarembiny " Dary czterech wróżek". Natomiast w kategorii  dla uczniów klas 4-6 – powieść R. Dahla "Charlie i fabryka czekolady" lub C.S. Lewisa "Opowieści z Narnii. Podróż Wędrowca do świtu".

W zmaganiach udział wzięło 20 czytelników.

Do dalszego etapu zakwalifikowały się w młodszej kategorii wiekowej /uczniowie klas 1-3/

1.      Mateusz Obrzut

2.      Sylwia Studzińska

3.      Jan Wrona

4.      Joanna Wolska

W starszej kategorii wiekowej /uczniowie klas 4-6/:

1.      Wiktoria Frączek

2.      Zuzanna Jarecka

3.      Joanna Jarecka

4.      Aneta Obrzut

5.      Edyta Lichoń

Uczestników konkursu oceniała komisja w składzie:

Anna Kociołek - nauczyciel j. polskiego

Renata Michalik - nauczyciel klas 1-3

Stanisława Mikulska - Biblioteka Publiczna w Starej Wsi

Uczniom, którzy zakwalifikowali się do kolejnego etapu serdecznie gratulujemy.