Wycieczka kl. VII do parku linowego w Ptaszkowej

20 czerwca uczniowie klasy VII wyruszyli na wycieczkę do Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej. Młodzież aktywnie spędziła czas korzystając z parku linowego oraz zjeżdżalni dostępnych na terenie ośrodka. Park linowy został zamontowany na wybranych pniach istniejącego drzewostanu. Składa się z 3 oddzielnych tras zamocowanych na różnych wysokościach dopasowanych do stopnia trudności. Siódmoklasiści świetnie poradzili sobie z przeszkodami. Dopingowali się nawzajem i motywowali tych, którzy przełamując swoje słabości docierali do mety.  Dużo frajdy sprawiły im zjazdy na suchych zjeżdżalniach i matach ślizgowych. Następnie uczestnicy wycieczki zjedli pyszne kiełbaski z grilla i zadowoleni powrócili do swoich domów.