Akcja charytatywna SKC

Drodzy Rodzice, kochani Uczniowie!

W ostatnim czasie świat, ale i nasze środowisko lokalne doświadczyło wielu tragicznych w skutkach sytuacji. Nadal trwa wojna na Ukrainie oraz konflikt w Ziemi Świętej, Turcja i Syria zmagają się ze skutkami trzęsienia ziemi.

Niestety i w naszej okolicy przybywa osób potrzebujących. Są rodziny, których członkowie ulegli wypadkom komunikacyjnym i w pracy. Są też takie, które zmagają się z ciężkimi chorobami. Często wiąże się to z długą rehabilitacją, a co za tym idzie mnożącymi się kosztami. Dlatego też pragniemy im pomóc.

Organizujemy losowanie drobnych gadżetów dla uczniów naszej szkoły. Cena jednego losowania to 5zł. Można losować do woli :) Pierwsza loteria odbędzie się w czwartek 2 marca.

Pieniążki zostaną komisyjnie przeliczone i rozdysponowane według potrzeb. Jeśli ktoś z Państwa chciałby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące zbiórki prosimy o kontakt.

Opiekunki SKC

Agnieszka Mężyk i Anna Dwojak