"Paczuszka dla maluszka"

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji organizowanej przez SKC „Paczuszka dla maluszka”.

To bożonarodzeniowa akcja, do której od 2013 r., zawsze w świątecznej atmosferze, zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jej adresatami są podobnie jak w ubiegłych latach zaprzyjaźnione instytucje takie jak: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Ponadto owoce zbiórki trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz podopiecznych, których maluchy już pojawiły się na świecie. Symbolem tej akcji od samego początku jest specjalna „paczuszkowa” bombka.

W naszej szkole akcja ta zostanie przeprowadzona na rzecz Domu Dziecka w Trzycierzu. Już niedługo w szkole zostanie ustawiona choinka z bombkami, na których umieścimy informacje z konkretnym sposobem wsparcia akcji. Bombki będzie można zabrać z choinki, a w zamian przynieść „paczuszkę” przygotowaną zgodnie z instrukcją na jej odwrocie.