Międzynarodowy Dzień Pandy

16 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pandy. Z tej okazji w tym dniu dyżury na szkolnym korytarzu pełniła „panda”, a biblioteka szkolna zaprosiła wszystkich chętnych uczniów klas młodszych do udziału w konkursie plastycznym. Zadaniem dzieci było przedstawienie pandy w dowolnej formie i technice plastycznej.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem – aż 31 uczniów wykonało obrazki przedstawiające pandę lub pandę w formie przestrzennej. Wszystkie prace wyeksponowano na wystawie na szkolnym korytarzu. Wyróżniono prace Antoniny Siedlarz, Natalii Lichoń, Amelii Przybyłowicz, Michała Dwojaka, Maksymiliana Pacha, Michała Kruczka. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie niespodzianki, a wyróżnione osoby drobne upominki. Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie gratulujemy!