Kwesta dla Matyldzi Różak

W czwartek 31 marca w szkole obędzie się kwesta dla Matyldzi Różak - 8 miesięcznej kruszynki, której jedynym ratunkiem jest natychmiastowa operacja serduszka w USA. Liczy się każda złotówka, każy gest dobroci i czas którego dziecku zostało tak mało!
Wielki Post to wspaniały czas by dawać przykład miłosierdzia i serdeczeczności. Kochani, wiemy że ostatnio mamy serię nieszczęść, problemów i wyżeczeń - wojna na Ukrainie, dotykająca nas drożyzna, niepokój o jutro! Nie poddawajmy się, przyszedł czas by zacisnąć pasa i nie patrzeć na niedogodności. Walczymy o lepszą przyszłość. Musimy być solidarni i pomagać sobie wzajemnie lokalnie i globalnie, by tworzyć lepszy świat dla naszych dzieci! Wasze słowa, gesty i czyny zostaną w pamięci Waszych pociech na zawsze.