III Turniej Piłki Siatkowej – 3 miejsce!!!

25 lutego 2023 r w Szkole Podstawowej w Starej Wsi rozegrano III Turniej Piłki Siatkowej. Brali w nim  udział: uczniowie i absolwentki naszej  szkoły (studentki i uczennice szkół średnich)  oraz 2 dziewczyny  z Grybowa. Zawody były emocjonujące i stojące na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie mecze były wyrównane a większość kończyła się tie-breakiem.

W tych rozrywkach świetnie spisali się nasi uczniowie, drużyna:  Małgorzata Ptaszkowska (kl.8), Ola Wojciechowska(kl.8), Wiktoria Tarasek (kl.6) i Anna Ptaszkowska (kl.6) w półfinale po zaciętym zakończonym tie-breakiem (13:15) meczu przegrały z dużo starszymi koleżankami. Nasze dziewczyny  ostatecznie zajęły wysokie 3 miejsce.  4 miejsce zajęła  drużyna: Dawid Tarasek, Martyna Mikulska, Jakub Gucwa, Wojciech Leszczyński,   a 6 miejsce drużyna:  Milena Pietruch, Amelia Studzińska, Antonina Obrzut, Maria Obrzut.

Końcowa kolejność (najlepsze trzy drużyny):

1 miejsce: Weronika Filip, Zuzanna Serafin, Justyna Gurba, Paulina Gurba

2 miejsce: Zuzanna Jarecka,  Aneta Obrzut, Karolina Ptaszkowska, Joanna Jarecka

3 miejsce: Małgorzata Ptaszkowska, Ola Wojciechowska, Wiktoria Tarasek,  Anna Ptaszkowska