"Zdrowo jemy - zdrowo żyjemy"

Każdy z nas zapewne chciałby być zdrowy, silny, piękny i mądry. To wcale nie musi być tylko marzenie. Pierwszym krokiem w nowym roku niech będzie zmiana diety na zdrową i smaczną.

Musimy pamiętać, iż od jakości i ilości spożywanych posiłków zależy nasze zdrowie i wygląd, a co za tym idzie i samopoczucie.

W ramach promowania zdrowych nawyków żywieniowych, od poniedziałku 7 stycznia uczniowie naszej szkoły będą mogli samodzielnie przygotować zdrowe przekąski owocowo-warzywne w specjalnej suszarce. Przygotowywanie rarytasów zacznie klasa VIII i po dwóch dniach przekaże suszarkę klasie VII i tak dalej aż do przedszkola.

Prosimy uczniów aby przed otrzymaniem suszarki zastanowili się co chcieliby sobie przygotować (np. rodzynki, banany, jabłka, gruszki, morele, marchewkę, buraczki itp.) i przynieśli produkty w dzień suszenia.

Mamy nadzieję, że samodzielnie wykonane i ususzone przekąski będą Wam smakowały i wprowadzą w świat zdrowego odżywiania. Życzymy smacznego!!!