Archiwum 2012

HURAAA MAJÓWKA!!!

W słoneczny, majowy dzień, nasza "zeróweczka" wyruszyła na piknik. Ze szczytu Kopanicy podziwialiśmy przepiękne widoki, kosztowaliśmy smakołyki przygotowane przez nasze mamusie i świetnie bawiliśmy się
na świeżym powietrzu. Było super!

Zapraszamy do obszernej foto relacji z naszej wycieczki.

W poniedziałek 13 maja b.r. pełny autobus z dziećmi z grup 3,4-latków, 5,6- latków oraz klasy I wyjechał do Nowego Sącza.
Tam w Centrum Zabaw Dziecięcych „Mały Robinson”, wśród kolorowych piłeczek, zjeżdżalni, torów przeszkód, ścian wspinaczkowych miały możliwość zaspokojenia potrzeby ruchu, rozwijania umiejętności funkcjonowania w grupie.

Dzieci zaopatrzone w wypchane po brzegi plecaczki z wielką radością i uśmiechem na ustach spędziły miłe chwile.

Wszyscy szczęśliwie powrócili do szkoły, gdzie czekali stęsknieni rodzice.

Foto relacja w galerii szkolnej

Z wizytą w Cukierni Starowiejskiej

Dzieci z oddziału przedszkolnego odwiedziły "Cukiernię Starowiejską". Dzięki uprzejmości właścicili oraz pracowników, poznały tajemnice kuchni oraz skosztowały wspaniałości cukierniczych.