Święto KEN

14 października jest szczególna okazja, aby wyrazić wdzięczność i złożyć życzenia nauczycielom, ale również tym, którzy w szkole i dla szkoły pracują.

W naszej szkole od rana panowała świąteczna atmosfera. Uczniowie przyszli odświętnie ubrani  i nie szczędzili nauczycielom miłych słów, słodkich upominków i naprawdę życzliwych uśmiechów, a także własnoręcznie przygotowanych laurek. Nie było typowych lekcji, lecz czas na dydaktyczne zabawy i wartościowe filmy.

Niestety, ze względów epidemicznych nie mogła się odbyć uroczysta akademia, ale Samorząd Uczniowski przygotował upominki  i krótkie okolicznościowe wystąpienie, które – przy ciastku i kawie - obejrzeli Nauczyciele i Rada Rodziców.

Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości serdecznie podziękował Pan Dyrektor, który przy tej okazji wręczył nauczycielom okolicznościowe nagrody.